OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
 

The Sims 2

BlueBoard.cz

                         Sims 2-Voľný čas


Datadisk Voľný čas vyšiel už 28. februára 2008


Hlavné znaky:

Zistite vášne vašich Simov zo širokého rozsahu nových činností od športu k vede a umeniu až k zručnostiam. Celkom nové záľuby zahŕňajú basketbal, futbal, renováciu áut, balet, ba dokonca prehľadávanie hviezd a planét.

Koníčky ponúkajú celoživotné ocenenia, ako vaši Simovia riadia nové aktivity, odomykajú aspirácie, získavajú ocenenia a odkrývajú skryté pozemky.

Len čo si Simovia vybudujú svoje vedomosti, môžu začať svoje umelecké a remeselné výtvory predávať, alebo sa primeriavať s konkurenciou na tanečných, kuchárskych alebo videoherných súťažiach.

Úplne nové skupinové aktivity sú skvelé príležitosti pre Simov, ako stráviť čas s rodinou a priateľmi. Je tu tiež 7 špeciálnych aktivít pre batoľatá a deti ako stolík na kreslenie a hranie sa s kockami.

Koníčky môžu byť plné neočakávaných momentov, špeciálne pre Simov s nízkou úrovňou dovednosti. Váš nemotorný Sim môže ušiť medvedíka s jedným očkom, vytvoriť krivý džbán na hrnčiarskom kruhu, nazbierať jedovatý brečtan na výlete do prírody, alebo kto vie čo ešte!

Nové aktivity:
Šport
Umenie a remeslá
Hudba a tanec
 
Veda a príroda

•pozeranie v tv filmy podla vlastného vyberu
•číítanie knih podla vlastného výberu

Nové koníčky týchto aktivít:
Basketbal
Futbal
Americký futbal
Šitie
Balet
Sledovanie mravcov
Hľadanie cudzincov (UFO)
Hrnčiarstvo
Hra na husle
Rekonštrukcia áut
Stavba vláčikových modelov

Ďalšie znaky datadisku The Sims 2 Voľný čas:
pribudne nové aspiračné celoživotné meradlo, ktoré sa vypĺňa veľkými životnými okamihmi Simov, tento bonus môžete premeniť za užitočné celoživotné úspechy, ktoré nájdete v novom okne s ich kompletným prehľadom (niektoré vám pomôžu napr. vyzvať UFO, niektoré zas umožnia nastaviť druhotnú aspiráciu atď.).
keď sa nadšenie Simov z daného koníčka dostane na maximum, Simovia sa dostanú do určitej zóny zaujatia až prestanú vnímať okolie (Sim sa javí bielym osvetlením), hodnoty ako hlad, komfort, toaleta a pod. vtedy klesajú pomalšie, na dosiahnutie tejto zóny nepotrebuje vysoké dovednosti, iba dostatok nadšenia
svoje nadšenie môžete rozvíjať zúsčastňovaním sa aktivít, pričom odomykate nové tajné pozemky a dosiahnete až predplatné magazínu s informáciami o ich obľúbených aktivitách
pribudne 5 nových kariér v tanci, zábave, inteligencii, oceanografii a architektúre
teraz po dospievaní Simov si môžete vybrať z tabuľky aj priateľov, s ktorými chcete dospieť (to znamená, že keď sa Sim stane teenagerom, jeho priatelia zo školy nezostanú naďalej v etape detí, záleží od vášho výberu)
od Simov môžete dostať aj blahopriania za ich výtvory (nová interakcia)
pri rekonštrukcii auta si môžete na konci vybrať z veľkej palety farieb


                             

<